Wypożyczalnia dostawczy

 
+

Jeżeli poszukują Państwo aut dostawczych do wynajęcia

Przeprowadzka do innego miasta, modernizacja na działce, remont mieszkania – czasami zdarza się tak, że potrzebujemy przewieźć kilka dużych przedmiotów, które nie mieszczą się w naszym niewielkim samochodzie osobowym. Zazwyczaj obdzwaniamy wtedy znajomych w poszukiwaniu dogodnego środka transportu. Tymczasem o wiele prostszym rozwiązaniem problemu wydaje się wynajem. Wypożyczalnia aut dostawczych (np. przy ul. Oratoryjnej 3 w Lublinie) oferuje szeroki asortyment busów dostawczych, osobowych, lawet i wind inwalidzkich.

Dodatkowo samochody dostawcze to kluczowe narzędzie pracy w wielu firmach handlowych i dystrybucyjnych. W przypadku, gdy flota nie jest nowoczesna ani rozbudowana (nie posiadamy aut zapasowych), a dodatkowo wszystkie auta są eksploatowane codziennie, często dochodzi do awarii. Poważniejsze usterki wymagają na ogół kilkudniowego unieruchomienia pojazdu w warsztacie samochodowym. Naprawa pociąga za sobą koszty, a brak zastępczego samochodu generuje straty. By zapobiec opóźnieniom w realizacji umów, warto rozważyć możliwość wynajmu w wypożyczalni aut dostawczych. Takie rozwiązanie pozwoli nam dotrzymać terminów i wypełnić zobowiązania.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, w pierwszej kolejności należy wybrać typ samochodu, jaki najlepiej odpowiada Państwa potrzebom. W następnym kroku oznaczyć miejsce podstawienia auta i określić czas wynajmu. Co więcej, w naszej wypożyczalni aut dostawczych dopasowujemy się do potrzeb Klienta, dlatego możecie Państwo zamówić pełną realizację usługi wraz z kierowcą. Gwarantujemy również dogodną formę rozliczeń – nawet za pół doby.

Tu jesteśmy...

 

Kontakt - wynajem aut dostawczych Lublin

 

Zmiana lub anulowanie rezerwacji

contact-img
Piotr Łukasik
Telefon: 510-301-001
Email: itrans4u@hotmail.com
 

Wynajem busów i aut I-Trans 4U
ul. Ignacego Daszyńskiego 19
20-881
Lublin
516-301-001

Masz pytanie lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz lub zadzwoń.
Adres:  Auto wypożyczalnia Busy dostawcze i osobowe / Oratoryjna 3 / Lublin, Polska