Wynajem busów Lublin ITrans4you

 
+

Piotr Łukasik Telefon: 510-301-001

W sytuacji, gdy organizujemy szkolną wycieczkę, wyjazd integracyjny w pracy, pielgrzymkę, wyjazd na koncert czy zjazd maturalny, będziemy na pewno poszukiwać firmy, które oferuje wynajem busów z Lublina. W tym celu powinniśmy zadzwonić do I-Trans 4U.

W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę samochodów dostawczych, osobowych w tym busów na dziewięć osób, autolawet, karetek, a także aut dostawczych z chłodnią, windą czy częścią sypialną. Podczas wynajmu busów w Lublinie firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, bardzo zróżnicowaną flotę, a także brak konieczności długiego oczekiwania na samochód. Przystępując do wynajmu busów w Lublinie, mamy do czynienia z umową, która jest klarowna i skonstruowana w przejrzysty sposób.

Firma dba o swoich stałych klientów, którzy dokonują m. in. wynajmu busów w Lublinie, ponieważ nie jest pobierana od nich kwota na poczet kaucji. Jest dla nich także przygotowana specjalna oferta, która zależy od limitu kilometrów oraz czasu wynajmu. W przypadku wynajmu busa na okres przekraczający tydzień, stali klienci mogą liczyć na dwudziestoprocentowy rabat. Przy czasie wynajmu na trzydzieści dni i dłużej, jest to czterdzieści pięć procent upustu. Do tego firma oferuje klientowi darmowy zbiornik paliwa o pojemności stu dwudziestu litrów.

Wynajem busów w Lublinie sprawdzi się idealnie nie tylko podczas wycieczki w dalsze rejony, ale także w czasie przeprowadzki. Firma stwarza możliwość skorzystania z usług kierowcy, który może pomóc przy przenoszeniu rzeczy. Z jego pomocą przeprowadzka przebiegnie w o wiele szybszym tempie. Dzięki busowi ograniczona zostanie ilość kursów, które wykonać trzeba samochodem, a także możliwe będzie przewiezienie rzeczy gabarytowo większych.

Oferowane samochody wyposażone są w nawigację GPS, która ułatwi dojazd do miejscowości na terenie Polski, a także poza nią. Niektóre z pojazdów posiadają także radio CB, CD i MP3. To wyposażenie sprawia, że każda podróż i wyjazd wynajętym busem z Lublina będzie należeć do udanych.

Zobacz też: wypożyczalnia aut dostawczych, wynajem lawet.

Tu jesteśmy...

 

Kontakt - wynajem lawet

 

Zmiana lub anulowanie rezerwacji

contact-img
Piotr Łukasik
Telefon: 510-301-001
Email: itrans4u@hotmail.com
 

Wynajem lawet, busów i aut I-Trans 4U
ul. Ignacego Daszyńskiego 19
20-881
Lublin
516-301-001

Masz pytanie lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz lub zadzwoń.
Adres:  wynajem lawety / Oratoryjna 3 / Lublin, Polska